Aktuality

Výuka angličtiny přes Skype anebo po telefonu?

04.10.2020

V dnešní době existuje spousta kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy svého Lektora pouze slyšíte, nabízí Skype tu výhodu, že se můžete s Vaším lektorem i vidět, a ačkoliv nejste ve stejné místnosti, více se to přibližuje klasickým kurzům angličtiny v našich učebních prostorách. Hodiny si navíc můžete naplánovat tak, jak Vám budou vyhovovat.

Zkušenosti s Výukou angličtiny po telefonu

22.01.2020

Níže si můžete přečíst reakce na výuku angličtiny po telefonu od našich nejmenší studentů a jejich rodičů. Výuku doporučujme u dětí od 6 let, ale najdou se i výjimky, a některé děti to zvládnou i dříve. Nejpozitivnější je fakt, že děti tuto výuku neberou jako učení, i když se učí. Deset až patnáct minut udrží soustředěnost a příště si učivo s lektorem znovu zopakují, takže nezapomínají. Úkoly nedostávají, těch mají dost ze školy a když je třeba tak jim s nimi lektoři pomohou.

Angličtina jako úřední jazyk

21.01.2020

V dnešní době se anglicky můžeme domluvit prakticky kdekoliv, i proto se studium angličtiny vyplatí. Ne nadarmo se říká, že angličtina patří mezi nejdůležitější jazyky na světě a považuje se za světový jazyk. Samozřejmě je ale rozdíl, jestli je angličtina úředním jazykem dané země, anebo jestli se pouze lidé tento jazyk naučili a jsou schopni ho používat. A ve kterých zemí je tedy angličtina úřední jazyk?

Darujte dárkové poukazy na angličtinu po telefonu

01.12.2019

Opět se blíží Vánoce a vy jako každý rok řešíte ten stejný problém? Nevíte, co koupit Vašim blízkým pod stromeček? Zkuste letos jiný vánoční dárek než teplé ponožky.

Angličtina po telefonu

04.11.2019

Chcete se zdokonalit v angličtině, ale jste časově vytížení a nemůžete docházet na klasické hodiny do jazykové školy? Nevadí, i vy se můžete přidat k naším spokojeným zákazníkům a naučit se anglicky. Nabízíme jazykové kurzy angličtiny po telefonu, takže si angličtinu můžete procvičovat klidně v pohodlí domova nebo během pauzy v práci, prostě kde Vám to vyhovuje nejvíc.

Jak najít toho pravého? aneb Na co se zaměřit při výběru lektora.

26.08.2019

Blíží se září a vy jako každoročně přemýšlíte, že přišel čas posunout vaši angličtinu na další level? Máte chuť jít do studia jazyků naplno, ale zároveň se bojíte, že natrefíte na nevyhovujícího lektora nebo kurz, který neodpovídá vašim požadavkům? Potřebovali byste s výběrem poradit, ovšem nevíte, na koho se obrátit? Nebojte, jsme tady právě pro vás!

Díky angličtině na dovolenou snů!

28.07.2019

Milujete letní dovolené, ale zároveň vás trošku stresují, protože máte strach, že se nedomluvíte? Jsme tady právě pro vás!

Nudné cestování autem? Minulost!

26.06.2019

Dojíždíte každé ráno do práce, často stojíte v kolonách a je vám líto promarněného času? Řídíte rádi, ale zároveň chcete sezení za volantem něčím obohatit? S angličtinou po telefonu cestování autem dostane nový rozměr!

A jak se řekne...

08.05.2019

Nemůžete si vzpomenout na základní výrazy, přestože jste si jisti, že jste je kdysi ovládali? Za nic na světě si nevybavíte, jak zformulovat každodenní fráze? Máme tady pár tipů jen a pouze pro vás!

Zábavná angličtina pro děti? S námi hračka!

29.04.2019

Kdy začít děti vyučovat angličtinu? A jak je co nejlépe motivovat, aby je učení i bavilo? Čtěte dále v našem článku!