Aktuality

Lekce angličtiny po telefonu využije každý, kdo se chce bleskově rozmluvit – stačí 3 desetiminutové lekce angličtiny týdně a garantujeme, že Vás žádný firemní telefonát v angličtině již nikdy nerozhodí!

Angličtina po telefonu pro seniory

23.01.2023

Spousta lidí si často myslí, že po přesáhnutí určité věkové hranice už není možno studovat cizí jazyk. Opak je ale pravdou. Lekce angličtiny po telefonu jsou vhodné pro všechny věkové kategorie včetně seniorů!

Učte se anglicky i během Vaší dovolené na horách!

28.12.2022

Zimní období je pro spoustu lidí spojeno s dovolenou na horách. Nechcete na dovolené jen lenošit, ale udělat pro sebe i něco užitečného? Chcete se vzdělávat a zdokonalit svou angličtinu? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, máme pro Vás jednoduché a dokonalé řešení. Zkuste angličtinu po telefonu!

Studujte angličtinu při dlouhých cestách autem

22.11.2022

Baví Vás řízení a máte rádi dlouhé cesty? Nebo naopak řídíte neradi, ale kvůli práci řídit musíte? Napadlo Vás někdy, že i při řízení auta pro sebe můžete udělat něco užitečného, například zlepšovat svou angličtinu? Neváhejte a vyzkoušejte výuku angličtiny prostřednictvím telefonu!

Tip na odbourání ostychu při komunikaci v angličtině

25.10.2022

Je pro vás komunikace v anglickém jazyce stresující? Učíte se, ale máte pocit, že jazyk neovládáte v praxi? Dělá Vám problém se vyjádřit a reagovat v reálných situacích? Rozhodně nejste sami. Tento článek Vás může nasměrovat na cestu za odbouráním ostychu při komunikaci v angličtině!

5 tipů, jak si udržet znalost angličtiny

08.09.2022

Každý, kdo se někdy učil anglicky a pak jazyk dlouhou dobu nepoužíval, jistě už někdy zažil pocit, kdy ve své mysli nemůže najít slovíčko či frázi, kterou zrovna hledá. Nezoufejte, máme pro Vás pět skvělých tipů, jak si nejlépe udržet znalost angličtiny. Tyto tipy pro Vás sepsali přímo naši lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou jazyků.

Jak se naučit anglicky rychle

29.04.2022

Mnoho z nás se chce naučit anglicky rychle, ale jednoduše to nestíhá, nemá na to čas, většinu dne tráví v práci a vměstnat mezi nabitý program lekci angličtiny se tak na první pohled zdá jednoduše nemožné… Nemusíte zoufat, máme řešení přesně pro Vás!

Vzít či nevzít? – aneb Telefonáty v angličtině levou zadní!

27.05.2021

Zná to jistě plno z nás – vidíme na displeji telefonu číslo se zahraniční předvolbou a okamžitě začneme panikařit – mám to zvednout? Anebo radši předstírat, že v kanceláři nejsem? Nemohl by to za mě vyřídit kolega…? Sami ale víme, že hodit problém na kolegu není řešení; musíme se k tomu postavit čelem a telefon prostě vzít. Jak na to, aby pro nás každý hovor v angličtině byl spíš příjemnou výzvou než utrpením? A je to vůbec možné?

Výuka angličtiny přes Skype anebo po telefonu?

04.10.2020

V dnešní době existuje spousta kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy svého Lektora pouze slyšíte, nabízí Skype tu výhodu, že se můžete s Vaším lektorem i vidět, a ačkoliv nejste ve stejné místnosti, více se to přibližuje klasickým kurzům angličtiny v našich učebních prostorách. Hodiny si navíc můžete naplánovat tak, jak Vám budou vyhovovat.

Zkušenosti s Výukou angličtiny po telefonu

22.01.2020

Níže si můžete přečíst reakce na výuku angličtiny po telefonu od našich nejmenších studentů a jejich rodičů. Výuku doporučujme u dětí od 6 let, ale najdou se i výjimky, a některé děti to zvládnou i dříve. Nejpozitivnější je fakt, že děti tuto výuku neberou jako učení, i když se učí. Deset až patnáct minut udrží soustředěnost a příště si učivo s lektorem znovu zopakují, takže nezapomínají. Úkoly nedostávají, těch mají dost ze školy a když je třeba tak jim s nimi lektoři pomohou.

Angličtina jako úřední jazyk

21.01.2020

V dnešní době se anglicky můžeme domluvit prakticky kdekoliv, i proto se studium angličtiny vyplatí. Ne nadarmo se říká, že angličtina patří mezi nejdůležitější jazyky na světě a považuje se za světový jazyk. Samozřejmě je ale rozdíl, jestli je angličtina úředním jazykem dané země, anebo jestli se pouze lidé tento jazyk naučili a jsou schopni ho používat. A ve kterých zemí je tedy angličtina úřední jazyk?