Doporučení

Pořád váháte, zda zkusit lekce zrovna v naší jazykové škole? Možná vás přesvědčí reference klientů, kteří u našich profesionálně vyškolených lektorů nešetří slovy chvály. Ať už vyzkoušíte lekce angličtiny po telefonu pomocí Callanovy metody, anebo zvolíte možnost anglické konverzace, vždy budete spokojeni. Pokud nevěříte, vyzkoušejte si angličtinu po telefonu zdarma a možná se jednou dočkáme doporučení i právě od vás!

Milena

Monika Č., Ostrava

 

Počítala jsem s tím, že kurzy angličtiny po telefonu budou stát za to, protože jsem si je koupila na doporučení své kamarádky (dlouholeté klientky Toplingvy), ale nečekala jsem, kolik se toho za pár týdnů naučím. Zjistila jsem, že jsem spoustu slov celé roky říkala špatně a díky lektorce jsem si konečně zafixovala správné použití a výslovnost. Děkuji a doporučuji!

 

 

 

Milena

Pavlína Z., Karviná

 

S paní lektorkou angličtiny po telefonu jsem velice spokojena. Je profesionál a vždy dobře naladěna :-).

 

 

 

Milena

Vít K., Karlovy Vary

 

Díky lekcím angličtiny po telefonu si zlepšuji reakci a rozšiřuji slovní zásobu.

 

 

 

Milena

Klientka si nepřála uvést jméno

 

S angličtinou po telefonu jsem velmi spokojená. Pravidelně mluvím anglicky, učím se nová slovíčka a nezabírá to moc času.

 

 

 

Milena

Lucie V., Orlová

 

Naši Evičku cizí jazyky ve škole nikdy nebavily a už jsme byli s manželem zoufalí, že bude mít zbytečně zkažené vysvědčení trojkou z angličtiny. Musím říct, že jsme ji nejdřív museli přemlouvat, aby angličtinu po telefonu zkusila, ale pak jsme všichni byli nadšení z výsledků – nejenže se neskutečně zlepšila, i oproti svým vrstevníkům, dokonce si pak vyžádala lekce navíc, protože ji „povídání s Marťou“ začalo tak bavit, že to třikrát týdně prostě přestalo stačit.

 

 

 

Milena

Pavel K., Bílovec

 

Výuka probíhá telefonicky, jsem naprosto spokojen vždy s dobrou náladou, pohodou, vstřícným přístupem a energií vyučujícího, z jeho projevu a taky zpětné vazby. Děkuji a jsem rád, že mohu využívat tak kvalitní výuku, jakou mi škola poskytuje a všem, kdo se ještě pro služby školy nerozhodli, vřele doporučuji.

 

 

 

Milena

Marcela K., Opava

 

Vždycky jsem měla problém s mluvením v angličtině, protože se hodně stydím a bojím, že řeknu něco špatně. Díky lektorce Petře jsem se konečně naučila komunikovat a nebát se, když na mě někdo promluví anglicky.

 

 

 

Milena

Martin N., Havířov

 

Učitelka Pavla je velmi úžasná. Jelikož mi jde angličtina pomalu, je trpělivá a furt pozitivní a jde tak, abych se učil, využíval nová slova nebo gramatické jevy a za krátkou chvilku, co mě učí, jsem se zlepšil, díky 2x týdenní konzultacích ve škole.

 

 

 

Milena

Ladislava Š., Praha

 

Moje aktuální lektorka Zuzka je opravdu báječná. Jsem velmi spokojena se způsobem vedení výuky i výběrem témat ke konverzaci.

 

 

 

Milena

Klientka si nepřála uvést jméno

 

S paní lektorkou přes telefon jsem velice spokojená, je milá a vtipná. Mám ji ráda, předtím jsem se na hodiny vůbec netěšila, ale teď se na ně moc těším. U paní lektorky nemám žádné minus.

 

 

 

Milena

Jiří J., Ostrava

 

Jsem už starší a s učením obecně mám problém. Za dob mých studií angličtina ve školách ještě standardně nebývala, proto jsem se snažil svou neznalost jazyka dohnat coby věčný samouk – bezvýsledně. Tempo v kurzech, kam jsem docházel, mi nevyhovovalo, jelikož bylo uzpůsobeno spíš mladším studentům. Lekce angličtiny po telefonu, ač jsem k nim byl skeptický, mi pomohly natolik, že můžu číst knížky v originále a sledovat detektivky s anglickými titulky, aniž bych si musel pomáhat češtinou.

 

 

 

Milena

LIGS University, Pavel Makovský (CEO) - Moderní americká online univerzita

Využíváme službu angličtina po telefonu a jedná se o velmi přínosnou, intenzivní a efektivní metodu výuky anglického jazyka. Na spolupráci s TOPLINGVA oceňuji velkou flexibilitu a přístup lektorů i dalších zaměstnankyň firmy. Všichni nám vycházejí maximálně vstříc, což je vzhledem k našemu časovému vytížení skvělé. Těším se na pokračování spolupráce a další zlepšování jazykových znalostí. Spolupráci s TOPLINGVA mohu jen doporučit všem, kteří se chtějí naučit, zlepšit či nezapomenout používat anglický jazyk.