Proč je dobré umět anglicky, když rádi cestujete?

Angličtina je univerzálním jazykem, který otevírá dveře do celého světa. Při dovolené v anglicky mluvící zemi, ať už je to Spojené království, USA, Austrálie, ale i v jiných destinacích může být ovládání angličtiny klíčem k bezproblémovému cestování.

Jaký je největší přínos angličtiny při cestování?

Jedním z největších přínosů angličtiny na dovolené je schopnost snadněji komunikovat s místními obyvateli, objednávat si jídlo v restauracích, vyjednávat ceny na tržištích a získávat užitečné informace. Angličtina může mimo jiné pomoci překonat kulturní bariéry a navázat nová přátelství.

Dalším výhodným aspektem je, že mnoho turistických atrakcí, letišť, hotelů a restauraci má anglicky psané cedule a nabídky. Rozumět anglicky Vám tudíž velmi usnadní orientaci.

Co když angličtinu neovládám?

Pro ty, kteří jsou úplnými začátečníky nebo si nejsou v angličtině dostatečně jistí, existuje mnoho způsobů, jak si ji rychle a efektivně osvojit. Můžete si stáhnout mobilní aplikace, poslouchat anglické podcasty, hudbu nebo sledovat filmy, seriály či videa. Nejefektivnějším způsobem je navštěvování jazykového kurzu, ať už dlouhodobě, nebo jen pár lekcí na rozmluvení před samotnou cestou do zahraničí. Nejste si jistí, jak by takové lekce mohli probíhat? Zkuste si u nás domluvit ukázkovou lekci zdarma!

Vyzkoušejte angličtinu s námi!

Znalost angličtiny přináší (nejen) při cestování sebedůvěru a může Vám umožnit objevovat nové destinace a otevřeněji interagovat s místními lidmi. Bez ohledu na úroveň Vašich jazykových schopností bude angličtina na Vaší dovolené průvodcem k nezapomenutelným zážitkům. Pokud Vás zaujala možnost absolvovat jazykový kurz, vyzkoušejte angličtinu po telefonu! Jste-li pokročilí, stačí Vám pár lekcí před dovolenou a budete si jistí v používání těch nejdůležitějších frází. Učit se s námi ale samozřejmě mohou také úplní začátečníci. Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 774 118 911 či na e-mailu info@anglictinapotelefonu.cz!